Opinie


Jeśli poszukujesz fotografa to koniecznie skontaktuj się ze mną telefonicznie

505 176 603

lub przez formularz kontaktowy

ZAPYTAJ O TERMIN


Jedną z osób, którą będziemy zawsze mile wspominać jest fotograf Grzegorz Gmitruk i to nie tylko dlatego, że jest miłym i sympatycznym facetem ale przede wszystkim za pracę jaką wykonał fotografując nasz ślub i wesele. Do tego sesja plenerowa wyszła świetnie dzięki doskonałej komunikacji i umiejętnościom Grzegorza. Finalnym zwieńczeniem jego działań jest przepiękna fotoksiążka, dzięki której w każdej chwili będziemy mogli powrócić do tych cudownych chwil. A to wszystko dzięki Grzegorzowi. Pozostaje nam go serdecznie polecić a jemu powiedzieć wielkie DZIĘKUJEMY.

Agata i Radek


Grzegorz to prawdziwy profesjonalista oraz przesympatyczny człowiek. Zdjęcia zarówno reportażowe jak i plenerowe-piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą nie zapomnianą pamiątką na całe życie. Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością:)

Iwona i Eliasz


Grzesiek! Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością:) Zdjęcia z naszego ślubu są piękne i profesjonalne bo w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. W zdjęciach Twojego autorstwa widać, że lubisz to co robisz i robisz to z pasją☺ Szczerze polecamy wszystkim Parom – na pewno nie będziecie żałować. DZIĘKUJEMY

Aneta i Mariusz


Fotograf z marzeń. Bardzo dużo obrobionych zdjęć, wszystkie dostarczone na pendrive, w prześlicznym opakowaniu. Cena super niska jak na tej klasy usługi. Polecam z całego serca. Zdjęcia fajnie obrobione, super sesja. Bardzo elastycznie, fajne pomysły. Pełen profesjonalizm!!!!

Nela i Krzysztof


Gdyby ktoś zadał nam pytanie,czy znamy dobrego fotografa,bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy,że tak! Grzegorz Gmitruk to prawdziwy profesjonalista z pasją, ale przede wszystkim fajny ,,gość” ? Zdjęcia są przepiękne, a fotoalbum to prawdziwe dzieło sztuki. Sesja w zimowym plenerze była ciekawym przeżyciem i będziemy pamietac ja do końca życia ? polecamy bo zdjęcia są bajeczne. Dziękujemy!

Ania i Tomek


Dzień ślubu był dla Nas szczególny, a współpraca z Grzegorzem była dla nas przyjemnością 🙂 Grzegorz jest tak naprawdę osobą, która wybrała datę Naszego ślubu. Dlaczego? Dlatego, że pierwszą rzeczą, o której pomyśleliśmy przy planowaniu, były zdjęcia, od razu wiedzieliśmy, że chcemy tylko Jego. Wytypowaliśmy dwa terminy, był dostępny w jednym z nich… i tak się zaczęła Nasza organizacja ślubu i wesela. Jest niesamowicie kontaktowym człowiekiem, który świetnie rozluźnia atmosferę, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Takie podejście bardzo pomaga w tych stresujących chwilach i sprawia, że zdjęcia są naturalne. Utrwalił Naszą radość, emocje i miłość. Fotografie oddają w pełni wydarzenia Naszego najpiękniejszego dnia.  Dzięki pięknym zdjęciom możemy wracać co dzień do tych cudownych chwil…   Przekonywać nikogo do Grzegorza nie trzeba, wystarczy obejrzeć Jego zdjęcia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za ten cudowny reportaż 🙂

Pozdrawiamy Dorota i Łukasz


Świetne pomysły na zdjęcia, super ujęcia, genialnie zrobiony album ślubny! Szczerze i z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim nie tylko jako bardzo dobrego fotografa, ale również jako sympatycznego i pomocnego kompana w tym najważniejszym dniu! ?

Edyta i Damian


Współpraca z Grzegorzem była dla nas czystą przyjemnością. W zdjęciach widać zaangażowanie i pasję fotografa. Zarówno zdjęcia ze ślubu i wesela jak i plenerowe- profesjonalne, piękne i w pełni oddające emocje, które towarzyszyły nam w tym ważnym dniu. Bardzo dziękujemy za udaną współpracę a wszystkim Parom szczerze polecamy Grzegorza !!!

Paulina i Tomek


Dziękujemy za miłą współpracę i piękne fotografie. Grzegorz uchwycił na zdjęciach najwspanialsze momenty ze ślubu i wesela będąc przy tym praktycznie niezauważalnym. Jest osobą otwartą, towarzyską, pozytywną, ale przede wszystkim profesjonalną. Dzięki podejściu Grzegorza sesja ślubna była dla nas frajdą przez co na zdjęciach wyszliśmy bardzo naturalnie. Jeszcze raz dziękujemy za doskonałe, ciekawe i piękne zdjęcia oraz albumy. Serdecznie polecamy współpracę z Grzegorzem.

Magda & Radek


Profesjonalizm, wyczucie, doskonałe zdjęcia, cierpliwość, zaangażowanie, pasja – to cechuje Grześka. Bardzo miły i kontaktowy człowiek, a jednocześnie w pełni skupiony na swojej pracy fotograf. Nasze zdjęcia ślubne stanowią dla nas prawdziwą pamiątkę, za co jeszcze raz dziękujemy. Polecamy i życzymy każdemu takiego fotografa!

Malina i Dawid


Gorące podziękowania dla Pana fotografa za wyśmienite zdjęcia, które dla nas wykonał. Podczas uroczystości był praktycznie niewidoczny, dzięki czemu zdjęcia są bardzo naturalne. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania – w fotografiach widać dużą spontaniczność, pomysłowość przy zachowaniu żywych emocji. Bardzo pięknie zostały uwiecznione momenty radości i wzruszeń. Każde zdjęcie jest niepowtarzalne, dopracowane w każdym detalu. Wszyscy goście weselni są pod wrażeniem naszego albumu ślubnego.

Pozdrawiamy Aneta i Jakub 😉


justynapawel_755

Baaardzo polecamy tego fotografa, to prawdziwy artysta i sympatyczny człowiek. Pewne u Grzegorza jest profesjonalne podejście i ciekawe pomysły, a praca z Nim przebiega w miłej, wesołej i luźnej atmosferze. Pracuje dyskretnie, z ukrycia, jednocześnie uchwycając niezwykłe momenty. Niczym reporter uwiecznia najpiękniejsze chwile ze ślubu i wesela. Jego zdjęcia wychodzą bardzo naturalne, są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Naprawdę piękne! Zdjęcia z pleneru jeszcze piękniejsze niż te ze ślub i wesela. Niesamowite tło i gra światła. Każdy kto ogląda naszą fotoksiążkę jest zachwycony. Te zdjęcia to dla nas wspaniała pamiątka na całe życie. Dziękujemy bardzo, jesteśmy zachwyceni tymi zdjęciami 🙂

Justyna i Paweł


Malgorzata&Dariusz_327

Mimo, że od naszego ślubu minęło trochę czasu to nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów Twojej pracy, zarówno w dniu ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Zdjęcia są dla nas wspaniałą pamiątką, a szczególnie profesjonalnie wykonane albumy. Swoją pracą oddajesz pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz pasję fotografowania. Poza tym jesteś osobą bardzo kontaktową i pozytywną, przez co współpraca z Tobą to sama przyjemność. W trakcie przygotowań, ceremonii ślubnej i wesela byłeś niemal niezauważalny, dzięki czemu nikt nie czuł się szczególnie skrępowany, czego efekt odzwierciedlają naturalne zdjęcia. Podsumowując, chcielibyśmy gorąco polecić fotografa Grzegorza Gmitruka – i mamy nadzieję, że będziemy jeszcze mieli okazję spotkać się na kolejnej sesji:)

Pozdrawiamy Gosia i Darek


Edyta&Pawel_809

Ślub i wesele to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Każda młoda para pragnie aby zostało ono jak najlepiej uwiecznione na ślubnych zdjęciach. Ślubna fotografia to coś więcej niż tylko zdjęcie… to część naszych marzeń, wspomnień i radości. Twoja charyzma, poczucie humoru oraz doświadczenie sprawiły, że to wszystko mamy! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy z Tobą, zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Doceniamy to, że w Twoim towarzystwie czuliśmy się bardzo swobodnie (jakbyśmy się znali od lat). Nie boisz się wyzwań i jesteś otwarty na wszelkie fotograficzne życzenia- to się ceni. W zdjęciach Twojego autorstwa widać, że lubisz to co robisz i robisz to z pasją… Krótko mówiąc gorąco polecamy, sami będziemy wracać do Grzesia bardzo chętnie!

Edyta & Paweł


Judyta&Karol_756

Dziękujemy za profesjonalną współpracę w miłej atmosferze, ciekawe pomysły i elastyczność w działaniu. Fotografie są piękne, naturalne, oddają wszystkie emocje, które towarzyszyły nam tego dnia. Wspaniałą pamiątką są pięknie oprawione albumy – zaglądamy do nich często i za każdym razem zachwycają.
Serdecznie polecamy współprace z Grzegorzem 🙂

Judyta i Karol


Anna&Grzegorz_748

Grzegorz to profesjonalista, który doskonale zna się na swojej pracy. Miał wizję zdjęć ślubnych i w pełni potrafił ją zrealizować. Nasze zdjęcia są przepiękne i jest to zarówno nasza opinia jak i naszych gości. Grzegorz uchwycił na zdjęciach najwspanialsze momenty ze ślubu i wesela. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za współpracę.

Ania i Grzegorz


Magda&Pawel_795

Dziękujemy serdecznie za zdjęcia. Prezentują się super. W pełni uchwyciły wszystkie ważne momenty z całego dnia ślubu. Są ciekawe i profesjonalne, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą dla nas niezapomnianą pamiątką na całe życie. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Gratulujemy znakomitego efektu, kawał dobrej roboty 🙂

Pozdrawiamy,Magda i Paweł


jolantaprzemyslaw_741

Fotografie wykonane przez Grzegorza idealnie oddają atmosferę panującą w tym ważnym dla nas dniu. Przywołują te wszystkie emocje, które nam towarzyszyły. Są wykonane z pełną starannością, poczuciem smaku. Nie brakuje zdjęć artystycznych, które szczególnie sobie cenimy. Współpraca z Grześkiem to przyjemność. Profesjonalista z doświadczeniem. Polecamy

Jola i Przemek


agnieszkalukasz_793

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY za cudowne i piękne zdjęcia ślubne. Nie ma dnia żebyśmy nie oglądali fotek i za każdym razem budzi się w nas wiele emocji związanych z weselem. Największe wrażenie robią zdjęcia z pleneru – są niesamowite! Ta piękna fotograficzna pamiątka będzie cieszyć nas przez lata, bo przedstawia wszystkie emocjonujące i ważne dla nas chwile. Polecamy wszystkim którzy szukaja profesjonalisty który uwieczni najpiękniejsze chwile w tym najważniejszym dniu.

Agnieszka i Łukasz


agnieszkaprzemek_685

Współpraca z Grzegorzem była dla nas czystą przyjemnością:) Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe – piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknym albumie są niezapomnianą pamiątką na całe życie. Serdecznie polecamy  🙂

Agnieszka i Przemek


oladamian_584

Zdjęcia wykonane przez Grzegorza są wspaniałe, aż miło się do nich wraca aby znowu je obejrzeć 🙂 Jesteśmy z nich baaardzo zadowoleni. Na weselu Grzegorz był praktycznie niezauważalny, przez co zdjęcia wyszły bardzo naturalnie 🙂

Ola i Damian


agatakrystian_649

Serdecznie polecamy pana Grzegorza. Współpraca przebiegła bardzo profesjonalnie, niesamowite ujęcia chwil na fotografiach oddających przebieg wesela i pokazujących jego atmosferę. Dodamy jeszcze iż wybranie zdjęć do albumu nie było proste ponieważ było ich tak wiele i były tak fajne.

Agata i Krystian


kingaadam_673

Jeśli wesele to tylko z Grześkiem 🙂 polecamy najlepszego fotografa pod słońcem 🙂 współpraca z nim zarówno na weselu jak i w plenerze przebiegła naprawdę przyjemnie, pozostały po nim bardzo miłe wspomnienia a zdjęcia są mega cudowne zero sztuczności sama naturalność. Profesjonalnie wykonany album i prezentacja pozostały świetną pamiątką tego pięknego dnia. Fotograf w 100 % sprawdzony 🙂 polecamy a na pewno nie będziecie tego żałować 🙂

 Kinga i Adam


olamateusz_602

Pan Grzegorz jest absolutnym profesjonalistą. Zjawia się sporo przed czasem, uroczyście ubrany i z szerokim uśmiechem na twarzy. W kościele zachowuje się z szacunkiem dla miejsca, nie rzuca się w oczy. Wspaniale wychwytuje emocje danej chwili. W trakcie wesela wtapia się pomiędzy gości – jest w centrum wydarzeń, a jednocześnie w ogóle Go nie widać. Oglądając zdjęcia nagle wraca tyle niezapamiętanych momentów! Niesamowite! A sesję mieliśmy w dniu ślubu – rewelacja! Całkowita spontaniczność w harmonii z artystycznymi portretami. Pan Grzegorz pozwala grać emocjom pierwsze skrzypce. Potrafi ukazać klimat miejsca, wyeksponować to, co najlepsze. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy tak pięknych ślubnych zdjęć, jak nasze. A do tego oprawione we wspaniały, skórzany album. Polecamy wszystkim!!

Gdyby ktokolwiek chciał zobaczyć nasze zdjęcia lub porozmawiać z nami na ich temat, to nie widzę żadnego problemu. Będę Pana polecał wszystkim, zawsze i wszędzie 😉

Ola i Mateusz


annamichal_691

Praca z Grześkiem to czysta przyjemność. Profesjonalny, komunikatywny. Zdjęcia robi piękne, album – cudo 🙂 Polecamy w 100%

Anna i Michał


kasiawojtek_674

Rezultaty reportażu ślubnego oraz pleneru przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania, mamy coś więcej niż albumy ze zdjęciami, mamy wspaniałe złożenie rożnych radosnych, wzruszających, czasami śmiesznych, ale jak ważnych momentów z najpiękniejszego dnia naszego życia. Nie sztuką jest zrobić zdjęcie, ale sztuką jest uchwycić na nim ten konkretny moment, to konkretne ujęcie, w którym zawarte są te wszystkie emocje. Podejście Grześka do klienta jest profesjonalne, ale jednocześnie wprowadza on luźną i przyjazną atmosferę. Widać, że to czym się zajmuje, robi z ogromną pasją. Chcielibyśmy jeszcze raz bardzo Ci podziękować za wspaniałe zdjęcia, każde z nich ma rewelacyjną jakość i jest naprawdę piękne. Jest nam bardzo miło, że zgodziłeś się wziąć udział w tak ważnym dla nas dniu i wspaniale go uwieczniłeś.

Kasia i Wojtek


magdarobert_643 (1)

Z całego serca i szczerze polecamy współpracę z Grzegorzem. Współpracuje się z nim niezwykle łatwo. Potrafi doskonale uchwycić emocje i najważniejsze chwile. Zależało nam na tym, aby zdjęcia nie były pozowane, i takie też są. Spontaniczne, zabawne, wzruszające. W efekcie otrzymaliśmy setki dobrych zdjęć i albumy, które opowiadają historię naszego ślubu. Albumy bardzo eleganckie, dobre jakościowo, zdjęcia ułożone są tak, że harmonizują ze sobą i łączą się w całość. Ilekroć zaglądamy do albumów, za każdym razem zdjęcia zachwycają jeszcze bardziej. POLECAMY!!

Magda&Robert


ewamarek_566

Grzegorz jest świetnym fotografem! współpraca z nim to czysta przyjemność! pracę wykonuje w sposób PROFESJONALNY! Jest skromną osobą w pozytywnym tego słowa znaczeniu, nic nie narzuca, jest otwarty na wszelkie propozycje, potrafi przy tym dobrze doradzić. Na weselu pracował tak „jakby go nie było”, nie przeszkadzał nikomu, a uchwycił najpiękniejsze momenty, zdjęcia pokazują prawdziwe emocje! nie ma w tym krztyny sztuczności!! I to jest najpiękniejsze! Nagranie z wesela nie oddaje tego, co te przepiękne zdjęcia!! To jest najpiękniejsza nasza pamiątka!! Sesja z pleneru również nas zachwyciła, zdjęcia są genialne! atmosfera przy współpracy była bardzo przyjemna. Grzegorz ma pojęcie o tym co robi, widać, że fotografia to jego kawałek życia, pasja. Albumy i prezentacja, którą nam przygotował jest starannie wykonana, perfekcyjnie, widać, że włożył w to dużo pracy i serca. Przy tym cena za ten kawał dobrej roboty jest niska. Jesteśmy wymagającą parą:) i ten komentarz, nie jest” słodzeniem” ale czystą prawdą! Tego się nie da opisać słowami, to trzeba przeżyć, poczuć na własnej skórze, a naprawdę warto;)) polecamy z czystym sumieniem!!!

Ewa i Marek


marta&lukasz_0307

Grzesiek to świetny fotograf, w żaden sposób nie ingerował w naszą uroczystość a potrafił uchwycić to co najwartościowsze. Widać, że dopracowuje ujęcia wydobywając z nich to co najlepsze. Ten fotograf ma pomysł na zdjęcia i konsekwentnie go realizuje a że robi to z pasją to wychodzą całkiem fajne fotki:)  Zdjęcia są naturalne i zarazem szalone- w pełni oddają emocje, które towarzyszyły nam w tak ważnym dniu. Świetny kontakt, bezproblemowość, zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko.

Marta i Łukasz


Anna&Pawel_297

Dziękujemy za wspaniałą i owocną współpracę. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i piękna zdjęć. Idealnie trafiłeś w nasze głęboko skrywane pragnienia , utrwalając emocje i uczucia, które są w życiu najważniejsze. Dzięki Tobie w każdej chwili możemy wrócić do tych chwil.

             Anna i Paweł


Kasia&Przemek_0242

Praca, którą wykonałeś w najważniejszym dla nas dniu spełniła nasze oczekiwania. Historia, jaką stworzyłeś na kartach księgi albumu znakomicie współgra pomiędzy poszczególnymi zdarzeniami naszej uroczystości. Jesteśmy pod wrażeniem Twojej twórczości. Cieszymy się, że skorzystaliśmy z Twoich usług. Z pewnością będziemy polecać Cię zainteresowanym znajomym.

Kasia i Przemek


malgosia_robert_370bw

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, wszystkie najważniejsze momenty zostały świetnie uchwycone! Śliczna prezentacja. Fotograf jak najbardziej godny polecenia !

Małgosia i Robert


ania_marcin_479

Na zdjęciach z naszej uroczystości jest wszystko – miłość, szczęście, śmiech, radość, łzy, wzruszenie. Dokładnie te same emocje wróciły podczas ich oglądania. To co zrobił Grzegorz to w istocie fotografia artystyczna, która przedstawia nie tylko ludzi, ale przede wszystkim to, co w danej chwili przeżywają. Pełen profesjonalizm – bez sztucznego pozowania i plastikowych uśmiechów – cała prawda o nas. Decyzja o powierzeniu Grześkowi stworzenia „dokumentacji” ślubnej była najlepsza jaką mogliśmy podjąć. Gorąco polecamy!

Ania i Marcin


Angelika_Lukasz_239

Dziękujemy za fantastyczne zdjęcia! Książka  jest cudowna – my, cała rodzina i znajomi jesteśmy oczarowani jakością i różnorodnością zdjęć. Jesteśmy pod wrażeniem Twojej pracy. Wszystko było perfekcyjne. Twoja praca podczas całego dnia aż po wybór zdjęć do książki. Nie mamy żadnych wątpliwości polecać Twój serwis naszym przyjaciołom.Pozdrawiamy.

Angelika i Łukasz


Agnieszka_Marcin_188

Profesjonalizm w każdym calu!! Zdjęcia wykonane są naprawdę na wysokim poziomie-prezentacja również. A książka z fotografiami weselnymi-jest naprawdę super!! Polecamy wszystkim osobom które chcą utrwalić ważne chwile swojego życia-właśnie p. Grzegorza.

Agnieszka i Marcin


Magda_Radek_234

Grzesiek to Fachowiec! Bardzo profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy podczas naszego Ślubu i wesela. Był bardzo dyskretny, nie „aranżował” sytuacji, nie „ustawiał” nas co chwilę do zdjęć tylko dopasowywał się do okoliczności. Zrobił przy tym świetne zdjęcia; fotoksiążkę polecamy szczególnie! My, jak również nasi przyjaciele, rodzina są bardzo zachwyceni jakością tych zdjęć. Polecamy Grześka każdemu, kto chce mieć niesamowitą pamiątkę z tak ważnego momentu życia! Za naprawdę racjonalne pieniądze … 🙂

Magda i Radek


Marta&Rafal_570

Grzesiek to świetny fotograf, który robi zdjęcia sercem i zamiłowaniem a aparat to jedynie narzędzie jego pracy. Jego zdjęcia ukazują coś więcej niż powinny, emanuje z nich ciepło, zmysłowość a zarazem tajemniczość co nadaje im wspaniały charakter. Bardzo miło wspominamy współpracę z Grześkiem a całokształt usług to pełen profesjonalizm od początku do końca. Chcemy również polecić Grześka wszystkim Młodym parom i nie tylko 🙂

Marta i Rafał


Agata&Tomek_234

Serdeczne podziękowania dla przemiłego Grzegorza. Widać, że to co robisz jest Twoją pasją, a to świadczy o tym, że jesteś właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Pięknie dziękujemy za poświęcenie nam czasu i tyle uwagi w tym szczególnym dla nas dniu ! Zdjęcia są rewelacyjne a książka zachwyca po prostu wszystkich. Fotograf na 6 z plusem 🙂

Agata i Tomasz


Jeśli poszukujesz fotografa to koniecznie skontaktuj się ze mną telefonicznie

505 176 603

lub przez formularz kontaktowy

ZAPYTAJ O TERMIN